Super mulțumită de felul în care iese pâinea la cuptor cu acesta faina.
Ii recomand cu drag.
Maiaua mea se simte bine cu faina alba premium, iar painea are gust bun si miroase ca painea de pe vremuri, a bunicii.
Imi pare bine ca v-am descoperit!
Este cea mai buna faina pe care am folosit-o. La aluat am umiditate destul de mare si acesta reuseste sa dezvolte reteaua de gluten necesara.
Sunt foarte mulțumită. Pâinea este foarte bună. Mult succes.
Excelent!Am făcut paine
Foarte bine se comportă la frământat
O paine deosebită
Vă recomand cu încredere
Este o faina de excepție !!!!
Am cumpărat 20 de kg de toate tipurile și 8 kg de tarate !!!!
Extraordinara, atât pentru pâine cât și pentru aluaturi pt patiserie !!!
Cu siguranță mai cumpăr !!!
BRAVO VOUA !!!!
Sunt foarte mulțumită. Am achiziționat și albă, și integrală. Dau cu toată aprecierea 5 steluțe.
Aveți o făină foarte bună, calitate super,.Recomand cu incredere


